Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Raz był na swojej posesji, nikt go nie ścigał na sygnale, na pewno był zaskoczony. Dwa błoto to nie przypomnienie. Ja nie rozumiem dlaczego ktokolwiek miałby być tak potraktowany, za co ? Pan starszy nie uciekał, nikogo nie przejechał, nie zrobił gwałtownych ruchów, był u siebie. Ja bym się bał że ktoś chce mnie napaść na własnym podwórku w przebraniu. Mało się słyszy teraz o takich cudach.
 Ty na serio tak? Zastanawiam się, czy urodziłeś się już taki głupi, czy to głupota nabyta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co będzie jeśli się okaże, że ci "państwo" byli agresorami i winowajcami całej tej historii? i że są na to konkretne dowody? lipa będzie, co? za głupotę, chamstwo, brak kultury i nieposzanowanie prawa się płaci... i nie ma co się zakrywać podeszłym wiekiem, w sytuacji popełnienia przestepstwa jest to nieistotne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Ty na serio tak? Zastanawiam się, czy urodziłeś się już taki głupi, czy to głupota nabyta.
Ja nikogo nie obrażam. I na serio, na działce Tych Państwa sprawa się rozegrała a nie na terenach publicznych. W Polsce prawo własności obowiązuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co będzie jeśli się okaże, że ci "państwo" byli agresorami i winowajcami całej tej historii? i że są na to konkretne dowody? lipa będzie, co? za głupotę, chamstwo, brak kultury i nieposzanowanie prawa się płaci... i nie ma co się zakrywać podeszłym wiekiem, w sytuacji popełnienia przestepstwa jest to nieistotne
O właśnie dowody, Nie rozumiem dlaczego kurtka Pana starszego nie została zabezpieczona jako dowód bo kurtka policjanta tak. Z czystej ciekawości chcę przeczytać o obrażeniach policjantów bo na filmie widać jak chodzą, w czystych, całych kurtkach. To już nawet nie o wiek chodzi choć też jak dziadki mogli by powalić wyszkolonych ludzi to też chciałbym zobaczyć. Teoretyczne uderzenie grabiami do liści powoduje obrażenie na 2 tyg zwolnienia lekarskiego i pewnie jeszcze kilka tygodni to potrwa.  Po za tym z ludźmi się rozmawia, mandat wypisuje. ​Strach wyjść z domu bez włączonej kamery a na własnym podwórku trzeba mieć monitoring każdego kąta .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
droga klaro, masz rację z ludźmi się rozmawia, a nie uderza grabiami i rurką z wejścia, szkoda tylko, że twoi dziadkowie o tym nie wiedzą, szkoda również, że twoi dziadkowie nie posiadają kultury słowa i potrafią jedynie wyklinać i grozić, o czym świadczą dowody...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziadkowie nawarzyli piwa i teraz będą musieli go wypić, zasłanianie się mediami i starczym wiekiem nic nie pomoże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie zapominajmy, że wobec prawa wszyscy są równi, nie można dopuścić do patologicznej sytuacji, że osoby w podeszłym wieku będą czuły się bezkarne, i że będą miały poczucie, że im wszystko wolno, włącznie z atakiem na inne osoby, w tym policjantów, ale również groźbami, składaniem fałszywych zeznań etc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie są moje dziadki :) ​Dowody Sąd osądzi bo po za Tobą i zapewne nielicznymi nie są znane opinii publicznej. Bezstronni ludzie widzą skutki. ​Jak na razie to strach się zestarzeć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz rację, strach się zestarzeć, człowiek nie pamięta co robi i co mówi, a potem chodzi po mediach i bajki plecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomijając już tą przykrą w skutkach sytuację to ciekawy jest system kar. ​Teoretycznie policji groza 5lat a szaremu człowiekowi 10lat za to samo jak w tym przypadku jak dobrze pamiętam wypowiedz rzecznik.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za prawo odpowiadają nasi rządzący, już niedługo będzie, że policja odpowiada za gradobicie na mazowszu i suszę na południu kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kochani, takimi grabiami, jak są używane w niewłaściwym celu można wyjąć oko, przekuć tętnice szyjną, nie dziwi mnie reakcja policji kto z was stałby i patrzył gdyby biegła na was osoba z narzędziem takim? odpowiedzcie sobie we własnym sumieniu
Babcia 71 lat i biegła :D włóczy noge za nogą i biegnie :D. To nie sa sportowcy a ludzie pracujący na roli więc sa wypracowani a nie jeszcze biegać za policją :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O właśnie dowody, Nie rozumiem dlaczego kurtka Pana starszego nie została zabezpieczona jako dowód bo kurtka policjanta tak. Z czystej ciekawości chcę przeczytać o obrażeniach policjantów bo na filmie widać jak chodzą, w czystych, całych kurtkach. To już nawet nie o wiek chodzi choć też jak dziadki mogli by powalić wyszkolonych ludzi to też chciałbym zobaczyć. Teoretyczne uderzenie grabiami do liści powoduje obrażenie na 2 tyg zwolnienia lekarskiego i pewnie jeszcze kilka tygodni to potrwa.  Po za tym z ludźmi się rozmawia, mandat wypisuje. ​Strach wyjść z domu bez włączonej kamery a na własnym podwórku trzeba mieć monitoring każdego kąta .
Zwolnienie jeszcze długo potrwa, w końcu trzeba będzie się domagać odszkodowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Policjancie "łaper" ty już nam udowoniłeś że Ty teraz Jesteś władza a nie kolega dlatego chodzisz i łapiesz kolegów za picie piwa. Chciałes pójść szczebel wyżej i oprać kogoś by pochwalić się przed nowymi kolegami "policjantami" tylko mogłeś wybrać sobie mocniejszych przeciwników a nie  dziadków po 70. Jednak mnie to nie dziwi w szkole też wybierałeś słabszych przeciwników i zawsze w grupie bo sam to mogłeś dostać wpierrr... Mam nadzieje, że dosięgnie Cię kara za to bo wszyscy wiemy że chciałeś pokazać swoją władze a zaatakowany nie byłeś przez nikogo, Niech ojciec idzie do kościoła, nikt nie będzie sądził Ojca za winy syna. Cieszy mnie że za tą sprawą wyszli też inni Państwo którzy zostali pokrzywdzeni przez policjantów z tego samego komisariatu, niech niemieccy "policjanci" w końcu się nauczą ze  majac mundur pałke i kajdanki nie są Bogami a zwykłymi ludźmi pełniącymi służbę dla ludności a nie przeciwko nim.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie, nikt z was komentujących nie wiem jak tam naprawdę było, poza parą starszych ludzi i policjantów, dajcie działać prokuraturze i przeprowadzić śledztwo, a później oceniajcie i zabierajcie głos w tej sprawie, łatwo jest wydawać sądy i hejtować, pewnie trudniej przeprosić............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patologia a nie policja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech wszyscy pomstujący tu na policję spróbują żyć bez niej - w Pliszczynie, Stoczku, w Niemcach, gdziekolwiek indziej. Niech żulernia i dresy "dowartościują się", niech pokażą, na co ich stać! A co będziemy młodym żałować wolności! Zabraliśmy im Boga i wartości, więc w zamian dajmy im nieskrępowaną swobodę - w myśl zasady "Rób co chcesz"! Niech robią co chcą! Niech i dziadkowie na tym skorzystają (jak wolność to wolność), przypomną sobie (zwłaszcza w Pliszczynie i okolicach) czasy, gdy ochoczo udzielali się w ORMO! Niech zapanuje powszechna wolność! Na co nam policja, prawo i tym podobne bzdury! My sami ustanowimy prawo, sami będziemy ferować wyroki, a wszystkich policjantów przepędzimy na cztery wiatry. Hołubić będziemy zaś krewkie babcie i dziadków, co to swego błocka na podwórku bronią niczym niepodległości za nic mając przepisy, nakazy i religijne napomnienia, bronić będziemy dresy (mocne tylko w bandzie i wobec słabszych), co nie przepuszczą żadnemu przystankowi, latarni i znakowi na drodze (je też zlikwidować - też ograniczają naszą wolność!). Pomożemy cwaniakom, szulerom i kłamcom różnej maści, życiowym nieudacznikom, co chętnie się tu udzielają "promując się" z braku innych atutów swej ubogiej duszy. Śmiało! Do dzieła! Na fali "odnowy" budujmy nowy lepszy ład - bez prawa, policji, sądów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadek, masz wykonywać polecenia policjanta a nie wjeżdżać do garażu. Jeżeli tego nie rozumiesz to błoto przypomniało Ci o tej powinności.
bydle z ciebie czlowieczku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poza kawałkiem nagranie nic nie wiemy co się tam działo. Może i policjanci zbyt ostro reagowali, ale wszyscy wiemy że starsi ludzie tez czesto bywaja agresywni i niezawsze da im się coś przetłumaczyć. Z drugiej strony czy ktokolwiek znas pozwoliłby żeby ktokolwiek właził mu na głowe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedno jest pewne - interwencja policji neizaleznie od zachowania tego małżenstwa nie była idealna Druga sprawa dla komentujących - mozna tam jezdzic i chodzic , dzieci mogą biegac to sa normalne meijscowości w ktorych bez policji ludzie żyja i nikt na nikogo nie napada. jak zyja luzdize meidzy sasiadami to juz zinna sprawa. Ale dla tych złosliwie komentujacych , poluzujcie sobie gumki od majtek....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...